Słuchawki bezprzewodowe bluetooth xiaomi mi airdots Słuchawki

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth xiaomi mi airdots nr:2

Podziel się:

Słuchawki bezprzewodowe zyskują coraz większe zainteresowanie na rynku. Duża część osób zaczyna wymieniać słuchawki przewodowe na słuchawki bezprzewodowe, ogromnym zainteresowaniem cieszą się te spod szyldu Xiaomi. Pojawia się jednak wiele pytań jak odpowiedni sparować bezprzewodowe słuchawki Xiaomi AirDots

Słuchawki bezprzewodowe

Jeżeli zastanawiasz się nad wymianą słuchawek, to słuchawki bezprzewodowe stają się idealnym wyborem dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających osób. Na rynku znajdziemy wiele ciekawych propozycji słuchawek, które wyróżniają się jakością i doskonałą ceną – do tej kategorii zalicza się właśnie Xiaomi Air Dots i Redmi AirDots. Dziś jednak skupimy się na tych pierwszych. Na wielu stronach internetowych znajdziemy je w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Po ich kupnie możemy jednak natrafić na problem z parowaniem słuchawek bezprzewodowych Xiaomi MI AIRDOTS, jak go rozwiązać? 

Sklep Komputerowy komtek24.pl – Polecane Słuchawki Bezprzewodowe

Jak połączyć słuchawki AirDots

Aby słuchawki zadziałały poprawnie, musimy zacząć od ich połączenia. Wiele osób nie wie o tym, że przed ich sparowaniem z urządzeniem, musimy je połączyć, bez tego tylko jedna słuchawka będzie działać. Zaczynamy od naładowania słuchawek do 100%, następnie przytrzymujemy przyciski na słuchawkach aż do momentu gdy słuchawki zamrugają na czerwono, to sygnał że słuchawki zostały wyłączone. Teraz przytrzymujemy słuchawki ponownie, tym razem jednak znacznie dłużej. Gdy diody zaczną migać na biało, przytrzymujemy dłużej i wtedy zobaczymy mignięcie białej i czerwonej diody. Puszczamy słuchawki i ten moment oznaczał będzie że słuchawki zostały połączone jedna z drugą.

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Mi AirDots Bluetooth
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Mi AirDots Bluetooth

Teraz możemy sparować już słuchawki z telefonem i cieszyć się nowymi bezprzewodowymi słuchawkami Xiaomi.

Przeczytaj także: Obudowa komputerowa, która jest dla mnie odpowiednia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X