Jak połączyć i sparować słuchawki Xiaomi AirDots z telefonem Poradniki Słuchawki

Jak połączyć i sparować słuchawki XIAOMI AIRDOTS z telefonem nr:3

Podziel się:

Jak połączyć i sparować słuchawki XIAOMI AIRDOTS z telefonem?

Słuchawki bezprzewodowe czyli pozbawione kabli stają się coraz bardziej popularne. Dziś bez trudu możemy zobaczyć na ulicy osoby z słuchawkami typu TWS. Jednak często po zakupie możemy spotkać się z problemem łączności słuchawek. Jak rozwiązać ten problem? Sprawdź nasz poradnik i ciesz się swoimi nowymi bezprzewodowymi słuchawkamiPoradnik przeznaczony jest zarówno do Xiaomi AirDots jak i Redmi AirDots.

Łączenie słuchawek Xiaomi

Proces parowania słuchawek jest dokładnie taki sam zarówno w Xiaomi AirDots jak i Redmi AirDots, jedyną różnicą jest to, że w słuchawkach Xiaomi nie korzystamy z fizycznych przycisków, a z dotykowych paneli.  

Pierwszym krokiem jaki musimy zrobić jest naładowanie słuchawek do 100%. O pełnym naładowaniu zasygnalizuje się dioda na pokrowcu. Po naładowaniu urządzenia do pełna, dioda zostanie wygaszona.  

Gdy słuchawki zostaną naładowane, należy przytrzymać przyciski aż diody zamrugają na czerwono, będzie to oznaczało że słuchawki są wyłączone. Gdy tylko diody zostaną zgaszone, należy ponownie przytrzymać przyciski, jednak tym razem dłużej. Diody zaczną migać na biało, a po chwili zobaczymy mignięcie białej i czerwonej diody. Dopiero wtedy możemy puścić przyciski. Oznacza to że słuchawki połączyły się ze sobą.

Parowanie słuchawek z telefonem

Twoje słuchawki są prawie gotowe do korzystania. Wystarczy teraz tylko przejść do ustawień Bluetooth w telefonie i wyszukać prawą słuchawkę. Po połączeniu się z nią, słuchawki są gotowe do działania!

Jak połączyć i sparować słuchawki Xiaomi AirDots z telefonem
Jak połączyć i sparować słuchawki Xiaomi AirDots z telefonem

Przeczytaj także: Słuchawki bezprzewodowe bluetooth xiaomi mi airdots

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X