Fifa 23 - Premiera, wymagania systemowe. Co wiemy o nowej fifie Gry Komputerowe

Fifa 23 Premiera, wymagania systemowe, co wiemy o nowej fifie?

Podziel się:

Spiś Treści:

  1. Co wiemy na temat nowej serii Fifa 23 ?
  2. Wymagania systemowe
  3. Oczekiwania

Fifa 23 – Premiera, co wiemy na temat tej gry komputerowej ?

FIFA 23 jest już w sprzedaż. Premiera każdej z serii to duże wydarzenie w branży gier. Gracze z niecierpliwością czekają na informacje o nowościach od producentów. Co szykujesz na ten czas? Zapraszamy do lektury poradnika. Proponujemy nowe rozwiązania i wymagania techniczne.

Wielu graczy zastanawiało się, czy EA Sports wyda demo gry na pożegnanie z serią FIFA. Niestety możemy już oficjalnie potwierdzić, że FIFA 23 nie otrzyma wersji demonstracyjnej. Jednak nadal możesz wypróbować grę przed jej wydaniem lub nawet przed jej zakupem. Aby pomóc nam w wersji próbnej. Jak uzyskać do niego dostęp? To jest łatwe.

EA postanowiło też lepiej opisać klimat gry. Tak więc w FIFA 23 każda gra będzie miała zupełnie nowe wprowadzenie, bardziej widowiskowe i „kinowe”. Nawiasem mówiąc, poprawiono również pracę kamery w samej grze i teraz bardziej przypomina ona transmisję telewizyjną. Na przykład możemy liczyć na efektowne zbliżenia na określone fragmenty gry, takie jak rzuty rożne czy rzuty wolne. Jeśli lubisz oglądać powtórki najlepszych ruchów i bramek, w FIFA 23 znajdziesz również wiele informacji, takich jak siła strzału, statystyki poszczególnych piłkarzy i nie tylko, inspirowane gestami prawdziwych piłkarzy.

Wymagania systemowe

Wymagania systemowe dla fifa 23 – co wiemy do tej pory.

FIFA 23 to suma wszystkich poprzednich gier, z wyważoną mieszanką funkcji i ulepszeń, dzięki którym jest to najlepszy symulator piłki nożnej w historii. HyperMotion2 to technologia, której potrzebują gry, nawet jeśli spalą nas kiepskie dane niektórych graczy.

Przypomnijmy: W FIFA 22 Lionel Messi zdobył kartę z ogólną oceną 93, o jeden punkt przewagi nad zajmującym drugie miejsce Robertem Lewandowskim. Czy Polacy i Argentyńczycy zamienią się miejscami w FIFA 23? Teoretycznie ma to pole do popisu. W praktyce… cóż, EA to EA.

Fani gry muszą doskonale zdawać sobie sprawę, że EA Sports i FIFA mają od jakiegoś czasu złą relację. Licencja wkrótce wygaśnie, a nowe warunki stowarzyszenia nie podobają się producentom przebojowego serialu. Według wielu raportów, w ciągu czterech lat trwania umowy federacja zarządzała funduszami o wartości około 1 miliarda dolarów.

Czego można oczekiwać od fifa 23 – co wiemy do tej pory.

Niektórzy nie potrzebują obietnic rewolucyjnych zmian w nowej FIFIE, ponieważ i tak rok w rok sięgają po kolejną część serii. Mimo to EA musi zaoferować coś nowego, żeby zachować choć pozory, że gracze otrzymają nową grę, a nie odgrzewany kotlet. W tym roku najgłośniejszą zmianą miały być super realistyczne animacje piłkarzy, dzięki którym wydarzenia na boisku powinny wierniej oddawać zachowanie profesjonalnych zawodników. Ponadto Elektronicy obiecywali przebudowane stałe fragmenty gry, nową technikę silnego strzału, a także długo wyczekiwany crossplay. Co z tego wyszło?

Premiera FIFY 23 już za nami, a więc pora na naszą recenzję? Mieliśmy okazję spędzić z najnowszą produkcją EA wystarczająco wiele czasu, aby przekonać się, że jest naprawdę dobrze. Czy to jednak najlepsza FIFA w historii? Czy EA Sports godnie żegna się z serią? O tym przekonacie się czytając naszą recenzję – o TUTAJ.

Oczywiście na razie nie mamy żadnych informacji na ten temat. Można jednak przypuszczać, że w przypadku gdyby EA zdecydowało się zaimplementowanie w porcie pecetowym technologii, które są już obecne w wersjach na nowe konsole, m.in. Hypermotion, wymagania sprzętowe FIFA 23 na PC, w zestawieniu z FIFA 22, odczuwalnie wzrosną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X